top of page

27.12.2016

  • Writer: Palautetta Auralle
    Palautetta Auralle
  • 11.9.2018
  • 1 min käytetty lukemiseen


Moi

Kylläpä olen taas hämmästynyt...

Ennustuksissasi olet ainakin pariin otteeseen puhunut ihmisuhteista, siitä miten jotkut ihmiset voivat antaa vääriä signaaleja jotka voivat johtaa harhapoluille.

Kuvatunlainen tapahtuma todellakin on nyt toteutunut, mutta kyse olikin eräästä miehestä menneisyydestäni joka aikoinaan piti peliään minun kanssani. Hän ei koskaan välittänyt minusta oikeasti, olin vain jonkinlainen hätävara semmoisina iltoina kun ei ketään muuta saanut, tietysti olen ollut tyhmä kun olen sellaiseen suostunut.

No niin, olemme hyvin harvakseltaan pitäneet yhteyttä jo kohta 20 vuotta, välillä ollut vuosienkin taukoa.

Nyt hänestä  tämän kuun alussa alkoi kuulua, ja kuten ennenkin, niin että soitti kun oli humalassa yksin kotona ja jutut oli samat kuin ennenkin, imartelua, ja lässytystä siitä että haluaa tavata ja että mitäs jos hän rakastuukin minuun kun tapaamme  että hän niin tykkää minusta jne.

Eli hän siis viestittää kuten olisi muka kiinnostunut, mutta häntä kiinnostaa vain se yksi asia.

Ja nyt kun arki, hän on töissä ja selvinpäin, niin ei kuulu mitään.

En missään tapauksessa enää suostu tapaamaan häntä!

Yt. Mirja

Comments


Commenting on this post isn't available anymore. Contact the site owner for more info.

Copyright © 2009 Ennustan.com All rights reserved

Proudly created with Wix.com

bottom of page